Hapni rrugën/ Ermal Mamaqi prezanton talentin e madh djalit të tij dhe i surprizoi...

Moderatori i emisionit "Xing me Ermalin", Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska siç dihet janë prindër të dy fëmijëve, një djali që quhet...

Horoskopi për ditën e sotme, 10 qershor 2019

Dashi Të lindurit e kësaj shenje do të kuptojnë se është koha e duhur për të rritur nivelin e profesionalizmit. Do të bëni ndryshime edhe...

“E kanë kapur qëllimisht”, Valbona Selimllari zbulon ç’ndodhi gjatë takimit ku u përqafua me...

Një foto ku shfaqet e qeshur teksa Jim Belushi e përqafon, qe shkasi i një legjende urbane se aktori i famshëm lë...

E puthi futbollisti i Manchester City-it në transferim live, kjo është gazetarja simpatike që...

https://youtu.be/l8bVdAVbnWE?t=9 Një moment i pazakontë ndodhi pas ndeshjes Ukrainë-Serbi e cila u mbyll me rezultatin e thellë...

Valbona Selimllari tregon historinë rrënqethëse:Si tentuan ta më përdhunonin në shkallët e pallatit

Ish-Miss Shqipëria, Valbona Selimllari është një figurave më të dashura dhe një nga më të bukurat në Shqipëri. Mbrëmjen e djashme nga...

Horoskopi për ditën e sotme, 9 qershor 2019

Dashi Aftësitë e tua të komunikimit janë aq të forta si kurrë më parë, kështu që gjasat janë që gjërat të arrini t’i përmbushni me...

‘The Guardian’ artikull vilës së Enver Hoxhës në Ish-Bllok/ Si duket sot shtëpia e...

"Një vend i mrekullueshëm, edhe pse i frikshëm për t’u vizituar. Tirana është një vend interesant. Disa tregime nga Shqipëria vijnë së...

S’bien vetëm femrat në dëshpërim! I dashuri i këngëtares së njohur shqiptare përfundon në...

Dua Lipa dhe Isaac Carew i dhanë fund romancës së tyre 18 muaj pasi u rikthyen bashkë. Dhe ashtu...

Moderatorja e njohur e ‘Top Channel’ kapet ‘mat’ me të dashurin dhe nuk do...

Fjoralba Ponari është padyshim një nga moderatoret më bukuroshe të ekranit, por edhe ndër më të komentuarat nga mediat të cilat nuk...

Horoskopi për ditën e sotme, 7 qershor 2019

Dashi Të lindurit e kësaj shenje do të përpiqen të ndryshojnë sjellje. Do tentoni për të luftuar zakonet e...

ME TE LEXUARAT

Taulant Muka plas bombën, publikon faktet/ Monika Kryemadhi me doktoraturë plagjiaturë

Ish-zëvendës ministri i Arsimit Taulant Muka gjatë një komunikimi live në rrjetet sociale tha se edhe kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi e...

Ponte Morandi, një çarje e thellë e marrë nga një video disa minuta para...

Në mesin e videove per urën Morandi e cila disponohet në zyrën e prokurorëve të Gjenovës ka edhe një filmim marre shtatë minuta para...

Artan Hoxha flet për aftësinë e pazakontë të Klement Balilit

Artan Hoxha, gazetari i njohur investigativ ka intervistuar pak para vendimit për t’u vetëdorëzuar në polici, Klement Balilin. Sipas...

Nga biznesi i hotelerisë tek shpenzimet e luksit, ja kush është i fejuari i...

Elvana Gjata është fejuar me biznesmenin nga Tirana, Ervin Mata që prej dy vitesh. Këngëtarja e njohur ka zyrtarizuar lidhjen e saj dyvjeçare në fshehtësi...

Artan Fuga ndez protestën e studentëve, ja çfarë paralajmëron për në mbrëmje

Akademiku Artan Fuga ka reaguar sërish lidhur me protestën e studentëve, e cila sot shënon ditën e pestë të zhvillimit para Ministrisë së Arsimit.Akademiku...

“Pronari i lokalit i kërkoi Elvanës të largohet”/ Çfarë ndodhi në lokal? Zbardhet dinamika...

Një person vdiq dhe 2 të tjerë u plagosën mbrëmë në një lokal në ish-bllok. Viktimë e ngjarjes së djeshme është Fabian Gaxha ndërsa...