Studimi alarmant. Çmendet moti, fillon zhdukja e dimrit

Britania e Madhe ka përjetuar më shumë ekstreme të motit gjatë 10 viteve të fundit në krahasim me dekadat e mëparshme, ka thënë një...

Arrin 1 milion ndjekës në Instagram, këngëtarja shqiptare falenderon fansat e ‘zhveshur’ nga shtrati...

Dafina Zeqiri është një nga këngëtaret e cila që në fillimet e saj ka arritur të rrëmbejë zemrat e publikut shqiptar. Këngëtarja është tejet...

Horoskopi për ditën e sotme, 5 nëntor 2018

DASHI Nuk do të mungojnë debatet sot me partnerin. Shkak mund të jetë një person i tretë i cili i ka ngatërruar gjërat mes jush....

Ndodh e papritura në “Top Channel”, gazetari braktis emisionin në mes të sezonit televiziv

Ai është një ndër gazetarët e rinj më të dashur për publikun, që me shkathtësinë dhe çiltërsinë e tij i ka bërë të gjithë...

Niko Peleshi zbulon për herë të parë vendin ku do të jetojë kur të...

Ministri i Bujqësisë, Niko Pelshi në një intervistë të dhënë këtë fundjavë për emisonin “7pa5” në Vizion Plus ka folur rreth planeve të tij...

Horoskopi për ditën e sotme, 4 nëntor 2018

Dashi Do të ndodheni në disa rrethana të vështira dhe si pasojë do të përballeni me disa probleme. Megjithatë, nëse ruani kontrollin dhe nuk reagoni...

Meri Shehu paralajmëron: Kjo shenjë duhet të bëjë shumë kujdes këtë muaj

Astrologia e njohur Meri Shehu, ka parashikuar ditë jo të mirë përgjatë këtij muaji për shenjën e Bricjapit. "Shenja që duhet të bëjë më shumë...

Nuk ju shkon mendja kurrë! Moderatorja seksi e Top Channel tregon vendin më të...

Kemi dëgjuar shumë histori dashurie dhe vende nga më të ndryshme ku çiftet kanë kryer marrëdhënie seksuale.Moderatorja shqiptare, Oriela Nebiaj ka zgjedhur të zbulojë...

Një vajzë me një tjetër martesë. Historia e bashkëshortit miliarder të Angela Martinit që...

Vetëm pak ditë më parë bashkëshorti i modeles shqiptare festoi ditëlidjen e tij me një festë surprizë që ja organizoi Angela Martini. Foto u...

Raporti i UNDP: Shqiptarët, me jetëgjatët në Europë dhe Azinë Qendrore

Sipas UNDP (Programi i Kombeve të Bashkuara për Zhvillim) Shqipëria dhe Qipro janë renditur si dy vendet me jetëgjatësinë më të lartë në të...

ME TE LEXUARAT

Taulant Muka plas bombën, publikon faktet/ Monika Kryemadhi me doktoraturë plagjiaturë

Ish-zëvendës ministri i Arsimit Taulant Muka gjatë një komunikimi live në rrjetet sociale tha se edhe kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi e...

Ponte Morandi, një çarje e thellë e marrë nga një video disa minuta para...

Në mesin e videove per urën Morandi e cila disponohet në zyrën e prokurorëve të Gjenovës ka edhe një filmim marre shtatë minuta para...

Nga biznesi i hotelerisë tek shpenzimet e luksit, ja kush është i fejuari i...

Elvana Gjata është fejuar me biznesmenin nga Tirana, Ervin Mata që prej dy vitesh. Këngëtarja e njohur ka zyrtarizuar lidhjen e saj dyvjeçare në fshehtësi...

“Pronari i lokalit i kërkoi Elvanës të largohet”/ Çfarë ndodhi në lokal? Zbardhet dinamika...

Një person vdiq dhe 2 të tjerë u plagosën mbrëmë në një lokal në ish-bllok. Viktimë e ngjarjes së djeshme është Fabian Gaxha ndërsa...

Zbardhet kandidatura e parë për Bashkinë e Durrësit

Zërat për mos kandidimni e Dakos në Bashkinë e Durrësit me sa duket kanë vënë në lëvizje strukturat e partisë për të mbështetur emra...

FOTO/ Ngjarja në ish-Bllok, ja personazhet e njohur që e frekuentonin lokalin e famshëm

Tirana është tronditur që prej mbrëmjes së djeshme, ku pas një sherri për këngëtaren Elvana Gjata, ka mbetur i vrarë Fabiol Gaxha si edhe...