Familja italiane humb rrugën mes maleve, është e habitshme ajo çfarë bëjnë banorët e Mallakastrës

0
87

Një familje italiane gjatë natës ka humbur rrugën në zonën e Mallakastrës , pasi ishin duke  eksploruar vendin tonë.

Shërbimet e Komisariatit të Policisë Mallakastër janë vënë në kërkim të turistëve dhe pas disa orë kërkimesh, turistët italian (burri, gruaja shtatzënë dhe 2 fëmijët) u gjetën në kushte të mira shëndetësore dhe momentalisht ndodhen në banesën e një banori të zonës i cili i mirëpriti ata në shtëpinë e tij.

Leave a Reply